26.12.09

Yılbaşında NTV'deyiz!

NTV'nin bu seneki yılbaşı programı 'evde oturmalıyız!' dedirtecek kadar iyi! düşüncelerinizde bile bir araya gelmeyecek isimleri yılbaşı gecesi tek bir ekranda izlemeyi vaad ediyor.farklı tarzlarda müzik yapan ama kendi alanlarında tek tek başarılı olan isimleri düet yaparken izlemek kesinlikle çok zevkli olacak :)

Kibariye-Sertab Erener
ikili bir Sezen Aksu parçası olan 'sen ağlama'da düet yaparken,yine Sezen Aksu parçaları olan onursuz olmasın aşk' ve 'gidemem'i Kibariye solo olarak seslendirecek.ayrıca ikilinin kendi sevilen şarkılarını da gece boyunca dinlemeniz mümkün.


Müslüm Gürses-Hande Yener
işte gecenin en merak ettiğim çifti..son yıllarda elektronik tarzı benimseyen Hande Yener ile değişimi seven arabeskin kralı Müslüm Gürses de bu gecede düet yapacak isimler arasında.bakalım nasıl birşey çıkacak ortaya :)


Emrah-Gece Yolcuları
gece boyunca bu iki farlı müzik türünün temsilcileri de sahnede olacak.Emrah'ın 'götür beni gittiğin yere' parçasını,Gece Yolcuları'nın 'hüzün' isimli şarkısını ve daha nicelerini yılbaşında dinleyebileceksiniz.


Neşe Karaböcek-Göksel
iki ayrı kuşaktan olsalar da bence çok yakışacak iki ses bir araya geliyor.Neşe Karaböcek ve Göksel birlikte 'günün birinde','ağlama değmez hayat','adını anmayacağım' parçalarını seslendirecekler.ayrıca Göksel son albümünden birkaç parçayı da performansında bizlere sunacak.


Kâmuran Akkor-Ziynet Sali
ikili gecede 'bir teselli ver','bir ateşe attın beni' gibi parçaların yanısıra Ziynet Sali'nin şarkılarını da seslendirecekler.


Ümit Besen-Işın Karaca
romantik şarkıların ustası Ümit Besen ve genç kuşağın güçlü sesi Işın Karaca yılbaşında müzik ziyafeti sunacak isimlerden..ikili Ümit Besen'in bir zamanlar hit olmuş şarkıları 'kaybolan yıllar' ve 'nikah masası'nın yanında birçok güzel şarkıyı da seslendirecek.


Ferdi Özbeğen-Bengü
piyanonun ustası Ferdi Özbeğen,pop müziğin sevilen isimlerinden Bengü'yle 'dilek taşı','sevda','iki melek' parçalarını icra edecekler.


ayrıca gecenin sonunda Ajda Pekkan sahne alacak haliyle 2010'a Ajda şarkılarıyla merhaba diyeceğiz.e herkes ayın 31'inde ekran başına :)

Hiç yorum yok: