24.4.10

This Is How Serena Does! (Gossip Girl 1)

Çoğumuzun ciddi takipçisi olduğu Gossip Girl,senaryosunun skandal bolluğu kadar oyuncularının sette giydikleriyle de konuşulan bir dizi.Bu yüzden ben de bu konuda birşeyler yazmak istedim ve ilk olarak Serena'yı seçtim.Şimdi bakalım Serena neler giyiyor..
Gossip Girl is a tv serial which have been watching by most of us.But you know it's not only about 'the scandalous life of Manhattan's elite' it's also about styles of the cast.So i wanted to write smt about it and my first choice is Serena.Now let's see how Serena do..
O,rahat bir giyim tarzına sahip.Özel davetler dışında onu 'fazla şık' görmemiz pek mümkün değil ama bu onun hoş görünmesini de engellemiyor.Kate Moss vari bir görünümü var.Jeanler dolabında önemli bir yer kaplıyor ve kıyafetlerinde doğal renkleri tercih ediyor.
She has got cushy style.You can't see her in 'elegant' dresses except special parties.Serena's style is just like Kate Moss.Jeans are the most important pieces of her closet and she choose natural colours to wear.

Gösterişli kelimesi onun göbek adı olmaya pek uygun değil çünkü o kaygısız ama kadınsı olmayı fazla süslenmeden başarmayı biliyor.
Fabolous is not her nickname because she knows how to being incurious and feminine without prinking.
Dolabınızda Bulunması Gerekenler/Must Be In Your Closet:
*Kot pantolonlar
*Jeans

*Düz veya çizgili klasik tişörtler
*Basic t-shirts

*Yelek ve ceketler
*Waistcoats and jackets

*Topuklu ayakkabılar
*High-heeled shoes

*Büyük çantalar
*XL bags
umarım işinize yarar. hope u like it :)

Hiç yorum yok: