21.5.12

Coldplay ft. Rihanna-Princess Of China(Video)

Coldplay ve Rihanna,heyecanla beklenen videoyu tam 1 ay önce sessiz sedasız yayınlamışlar.ya da ben duymamışım.I've been a bad blogger,a very very bad bad blogger,biliyorum...her neyse öhöm.
video çekiminden yayınlanan aşağıdaki fotoğrafa Rihanna "gangsta goth geisha" demiş.
Coldplay and Rihanna's song from "Mylo Xyloto";"Princess Of China"s video has out since 1 month ago.how I didn't see it??! whatever.Ri write "gangsta goth geisha" as caption,to this photo below(from the set).


böylesine güzel bi şarkıya bu kadar amatör,bu kadar dandik,bu kadar leş bi klip daha çekilemezdi sanırım.tüm hayallerim suya düştü resmen.ayrıca kareografi üzerinde 2 gün mü çalıştılar naptılar bilmiyorum ama senkron SIFIR.
şarkıyı kendi hayal dünyamda kliplemeye devam.bu videoyla asla olmaz.
sorry but this video SUCKS.the careography is sloppy bla bla bla.I just want to take videos on my own imagination to this song.because I can't hande this crap.
EDIT:lanet olsun biliyodum! bu video,klip falan değilmiş,bi oh çekebiliriz.sadece Coldplay'e turnelerde Rihanna da eşlik etsin diye hazırlanmış.bilgi için teşekkürler Ramazan!
EDIT:damn.this video is not "the video".this has just made for the concerts of Coldplay.FIU.Ramazan,thank you for the info.

2 yorum:

Betül dedi ki...

bok gibi bi şarkı yapmışlar helal olsun coldplay senin aq rihanna

newyorkglazer dedi ki...

Gajgsshshshah sakat :D