25.6.12

Mudo FTS 64'le "Best Of The Fest" deneyimine hazır mısın Antalya?


efendim Mudo FTS 64,Fanta Festivali'ni bahane ederek güzel bi projeye imza atmış.hemen açıklayayım:mobil mağazasıyla tüm Türkiye'yi gezen Mudo ekibi her şehirde "Best Of The Fest"ini seçiyor.Mudo ürünleriyle oluşturdukları kombinleriyle,profesyonel fotoğrafçıların kadrajına teslim olacak olan Fanta kitlesi,akabinde Facebook'tan stillerini yarıştırıyor ve illere göre en çok beğenilen stil birincisine 150 TL ikinciye 100 TL ve üçüncüye 50 TL’lik Gift Card hediye ediliyor.aynı zamanda gençler,festival boyunca tüm Mudo FTS64 mağazalarında geçerli olacak School Card’a da sahip oluyorlar.School Card ne mi?gençlere özel Mudo FTS 64 avantajlarını yakalamak için gerekli olan üyelik kartı.

festivale katılamıyorum diye sakın üzülmeyin! Best of The Fest yarışması sizin oylarınızla da şekilleniyor.beğendiğiniz fotoğrafları kendi facebook sayfanızda paylaşarak harika hediyelerin sahibi olabilirsiniz.her 250. paylaşıma 50 TL’lik Mudo Gift Card hediye edilirken,yarışma boyunca facebook sayfasında en çok kombin fotoğrafı paylaşan 10 kişi Philipps SHP2500 kulaklığın sahibi olabiliyor.
son olarak tüm illerin birincileri facebook üzerinden tekrar yarışıyor ve 1. iPhone 4,2. iPad 2 wifi 3.yse iPod Touch 8 GB kazanıyor.
bunca fırsatın yanında 29 Haziran günü Beach Park'a Fantalamaya gelenleri bi de benim gibi cici bi şey bekliyo,daha ne olsun arkadaş?! gelin birlikte eğlenelim.sonra bi de sizi bloguma malzeme edeyim(şaka bi yana güzel fotoğraflarınız boy boy Çeyz Dı Gıleyz'i süslese fena mı,hı?).
bekliyorum,çay falan da demleriz,toplayın da gelin heheeeyt.

Hiç yorum yok: