24.10.09

Fashionable Istanbul 2009


bi çoğunuzun bildiği gibi istanbul moda günleri'nin yetersiz kalması sonucunda fashionable istanbul adlı daha büyük ve uluslararası 2.bir moda projesi yükseldi.bu proje 24-25 ekim tarihlerinde istanbul dolmabahçe sarayı'nda düzenleniyor ve bugün fashionable istanbul'un 2.gecesi.

bu büyük organizasyona başta roberto cavalli ve vivienne westwood olmak üzere birçok ünlü modacı katılıyor.modellerdeyse lily donaldson(ki kendisi en sevdiğim top 5 model içine kesin girer),jessica stam gibi nicelerini görmek mümkün.zaten fashionable istanbul'un fotoğaf çekimlerine de bar rafaeli katılmış ve söylentilere göre model arkadaşlarına bu organizasyona katılmaları çağrısında bulunmuştu.beklenen ilgi görüldü mü bilemiyorum tabi ki.

fashionable istanbul'daki vivienne westwood defilesinde daha önce hiçbi yerde sergilenmeyen 'anglomania' isimli bi kolekiyon gösterime sunulucak.

bu organizasyonda bi diğer önemli ögeyse deniz üstüne kurulucan platform..sonuç nası oldu çok merak ediyorum.


bu projenin sonunda ne olacak kestirmek güç ama her şekilde türkiye'nin rant sağlayacak olması kaçınılmaz bi gerçek.

fashionable istanbul vatana millete hayırlı olsun!
PS1:organizasyona katılıcak ünlüler arasında bruce wills ve justin timberlake'in de adları geçiyo.eğer justin geliyosa evden kaçarım,arar bulurum olm!

Hiç yorum yok: