4.6.10

..and she said Te Amo.

Rihanna,peşpeşe single yayınlıyor buna da en çok biz hayranları seviniyoruz sanırım.'Rockstar 101'den sonra uzun zamandır aşina olduğumuz şarkısı 'Te Amo'ya klip çekti.
şarkıyı ilk dinlediğim günden beri lezbiyenlikle ilgili olduğu konusunda şüphelerim vardı,klibi izleyince şüpheler 'gerçek' oldu.Ri,ünlü manken Laetitia Casta'yla bir şatoda(?) ve bahçesinde kamera karşısına geçmiş.ciddi sahneler olmasa da verilen mesajı algılamak zor değil ayrıca izledikten sonra Rihanna'nın biseksüel olduğunu düşünmeye de başladım(hali hazırda öyle olması da mümkün tabi).
lafı fazla uzatmadan sizi kliple başbaşa bırakıyorum.iyi seyirler.

these days Rihanna released a lot of singles as you can see and i think it made us(her fans) happy.after 'Rockstar 101' she made a video for her famous song 'Te Amo'.
since the first time i listened this song i've been thinking about 'is this song about lesbians?' and i get my answer lately..yes it is.
Laetitia Casta helps Rihanna in this video.there's not a lot of serious lesbian scenes but my thoughts about Ri's sexual preference changed a lot :D
btw watch it and see.

Hiç yorum yok: