19.9.12

Christina Aguilera-Your Body(Single/Video Teaser)

son albümü "Bionic"in düşük satış grafiğinden sonra Xtina'yı kurtaran tek şey The Voice jüriliği olmuştu.aldığı fazla kilolar ve müzikal manada yaşadığı pasiflik hayranlarını hayal kırıklığına uğratsa da o bi dönemin en büyük bayan vokallerinden biriydi her şeye rağmen ve şimdi dönüş zamanı.zamanında Brit'in yaptığı gibi bi küllerinden doğma olacak mı tartışılır ama yeni single "Your Body" fazlasıyla iyi.şarkıyı çıktığı gün satın alan Lady GaGa twitter'dan "yeni single'ını satın aldım.eski sevdiğim Xtina geri dönmüş gibi,tebrikler!" şeklinde bir twitle Christina Aguilera'yı kutladı.
işte şarkı burda.ayrıca klibin teaser'ı ve setten fotoğraflar da mevcut.yemeyip yanında yatmak da serbest efenim.
after her last album "Bionic"s slow selling,The Voice has been the only thing that keeps her alive in music industry.she got fat,made no music and all those other things makes her fans dissapointed but anyways she's still Xtina!
Lady GaGa has tweeted to her this:"Just bought your new single. Seems the old Christina i loved has returned! Congratulations!! :)".if you're asking,I love this single too.I hope she will rise from her ashes.
here you are the full song and teaser of video.have fun!

Hiç yorum yok: