21.10.13

Lady Gaga-Do What U Want(ft. R. Kelly)(Audio)

Lady Gaga'dan uzun zaman önce bi hayli soğumuştum.evet kendisi Madonna kadar cesur aynı zamanda da tüm müzik piyasasasını yönlendirecek kadar özgün biriydi başlarda.belki hala öyle.ama şu bi ara ilgi gösterdiğimiz "aşırılığın" kabak tadı verdiği de su götürmez bi gerçek.
güzelim burası insanlarla bezeli bir gezegen "ben weirdo'yum holley" yaklaşımını bi cebimize sokalım artık.Die Antwoord değilsek,bize gelişi böyle değilse bu işin,zorlamanın alemi yok.
işte böyle düşüne düşüne itildim Gaga ablamızdan.velhasılkelam müziğinden de eskisi kadar zevk almamaya başla-mış-tım ki...
"Do What U Want" yayınlanana kadar.gerçekten uzun zaman sonra Gaga'dan -gönül rahatlığıyla söylüyorum- ilk dinlemede tatmin edecek güzellikte bir parça geldi.albümün ilk single'ı "Applause"a çok bayıldığımı söyleyemiycem açıkçası.hemen akabinde gelen klasik Lady Gaga tavrı "attention whore" halleriyle single promosyonu yapmak falan da bu parça hakkında da önyargı oluşturmuştu bende ama sözün bittiği yerdeyiz(şaka şaka).ya her neyse uzun lafın kısası dinleyin,baya nays.

Hiç yorum yok: