27.8.11

Umutsuz Ev Kadınları

duymayanınız kalmamıştır;"Desperate Housewives" dizisinin yerli versiyonu yakında,iddialı yapımların kanalı Kanal D'de "Umutsuz Ev Kadınları" adıyla başlayacak..
evet,buraya kadar hiçbir sorun yok.gelelim asıl meseleye..

öncelikle iki resim(YA DA FOTOĞRAF) arasındaki 43298585 farkı bulalım.........................biliyorum epey zaman aldı bu 43298585 farkı bulmak ama bitirdiniz,harikasınız! madalyanız adrese teslim.

  • Gabrielle'den başlayalım;Evrim Solmaz "Hanımın Çiftliği" performansıyla orta yaş erkeklerimizin ağzını sulandırmış olabilir ama kesinlikle "bir Eva Longoria değil"..yazıktır,günahtır.ülkemizde taş gibi nice oyuncularımız varken Gabrielle için bula bula balık etli,tipik Türk hatunu;Evrim Solmaz'ı mı buldunuz? oyunculuğa gelirsek;kesinlikle harika bir performans izleyeceğimizden eminim ama görüntü de biraz uyumlu olsaydı keşke..
  • Bree;Yaprak Dökümü'nün sümsük Fikret'inden,kibirli ama bi o kadar alımlı bi Bree çıkmaz arkadaş.bu kadar söylüyorum.ha oyunculuk mu? ona yine eyvallah..
  • Susan;Songül Öden sanki Gabrielle olcakmış da olamamış gibi..nitekim rol dağılımında en mantıklı seçim de bu ikili olmuş.sadece Songül Öden,Susan için fazla genç duruyor.
  • Lynette;hah bi diğer mantıklı seçim de burada.tabi 32 beden Felicty Huffman'a taze doğum yapmış(ya da hala kilolarını verememiş) Ceyda Düvenci'nin düşmesi de azıcık garip.
  • Edie;Özge Özder'i severim,bence bu işi kotaracak.
bütün yorumlarımı bitirdiğime göre diziyle ilgili öngörümü de söyleyeyim;yılın en çok izlenen,o olmazsa en çok konuşulan projesi olacak,demedi demeyin.

1 yorum:

ModaLiza dedi ki...

bende merak ediyorum bakalım nasıl olacak;)

Blogum için TIK TIK ;)