30.8.10

Hard Britting

Britney Spears'tan bahsediyorum..magazin önünde defalarca küçük düşmesine,hakkında yapılan kötü yorumlara,o artık bu piyasada yok diyenlere rağmen 'Blackout' ve 'Circus' gibi iki başarılı aynı zamanda tatmin edici albümle küllerinden doğdu.şimdiyse eski tahtına yerleşmeyi hedefliyor olmalı zira yeni albümü(henüz ismi belli değil) prodüktörünün dediğine göre yüksek tempolu ve ulaşılmaz olacakmış.Snoop Dogg ve Lady GaGa gibi günümüzün hit makineleriyle de düet yapması mevzu bahis.ayrıca albümde dünyaca ünlü DJ Tiesto'nun da prodüktörlük yapması bekleniyor.
ben Britney'e hep inanmıştım.2000'li yılların başını tekelden fetheden küçük bir kız bunların da üstesinden hayli hayli gelirdi..
heyecanla yeni albümü bekliyorum.
I'm talking about Britney Spears..she have been humiliated in front of paparazzis thousand times,get really bad remarks,then everybody said that she will never be the old Britney but she misleaded them with her 2 successful album 'Blackout' and 'Circus'.
now she is preparing to release a brand-new-album.according to her producer this album will be hard hitting and up tempo.I heard that she will have duets with hitmakers Snoop Dogg and Lady GaGa and also DJ Tiesto will produce a few songs of her.

I always believed,believe and going to believe her.I can't wait for this album!

Hiç yorum yok: