29.8.10

Winter Comes! 3

3-Fütüristik/Futuristic
bir klasik! bir sezonda da fütüristik akımının izlerine rastlamasak kalbimize inecek artık..Türk markası Gizia'nın yeni sezon için hazırladığı koleksiyonda da görebileceğimiz gibi..
madly a classic! if we saw a season without futurism -I think- we could die.yeap,as we can see in a Turkish brand Gizia's last collection,here you go Futuristic!
Bayanlar;ışıltıyı seviyorsanız sizi bu taraftan alalım zira akımın adı fütüristik;robot gibi parıldamalar,pullar-boncuklar..ve dikkat çekmemek işten değil.yapmanız gerekenler basit.'studded' olarak adlandırdığımız zımbalı ürünleri kullanarak hem geçen sezondan bu sezona kadar gelen rock-punk akımını hem de fütüristiği aynı anda karşılamış olursunuz.ayrıca yukarıda da söylediğim gibi parıltılı ve ışıltılı kumaşları kullanmanız da tek başına yeterli olacaktır.Ladies if you like sparkles you're actually at where you belong.this is futuristic;robotic,glittery etc.once you try it there is no chance to not standing out.you can apply this with studded clothing and accesories and you can also choose shiny fabrics.
Beyler geçtiğimiz sezonlarda Louboutin'in tasarladığı zımbalı spor ayakkabıları hatırlıyor musunuz? işte onlar tam sizlik.parlak yağmurluklar,zımbalı spor ayakkabılar,metal aksesuarlar ve yanları traşlı bir saç modeli iyi gidebilir.


Guys do you remember Louboutin's studded sneakers? I think,you do..those are perfect for you in my opinion.glossy raincoats,studded sneakers,metalic accesories and two-side-shaved hair will be good choices.

Hiç yorum yok: