27.8.10

Winter Comes! 2

tekrar merhaba,1 günlük aksama için özür.
sıra barokta.
so sorry for the retard.
now here's your turn baroque.

2-Barok/Baroque
çoğunuzun bildiği gibi Alexander McQueen'in ölümünden önce hazırladığı son koleksiyon barok izleri taşıyordu.diğer tasarımcılar da bundan etkilenmiş olacak ki kendi koleksiyonlarında da bir ortaçağ tarzı olan baroktan esinlendiler.
Alexander McQueen's last collection(sadly) has got baroque effects as everybody knows.I think that other designers inspired by him and made their collections by that way.

Bayanlar barok benim pek de hoşuma giden bir şey olmadığından ancak casual elbiselerinizin omuz,yaka ve eteklerinde bu tarz desenleri kullanmanızı ya da aksesuar seçiminizi bu yönde yapmanızı önerebilirim.aksesuar olarak sallantılı uzun küpeler,inci kolyeler,tarak tokalar ve büyük yüzükler doğru tercih olabilir.
Ladies I don't like baroque thingies so much but I think you can apply this with using baroque prints on your casual dress' collars,shoulders or hemlines.If you don't want to use this trend on your clothes you can wear eardrops,pearl necklaces,comb buckles or big rings.

Beyler de gömleklerinin yakasını sonuna kadar kapatıp üstüne barok desenli bir fular takarak uygulayabilirler bu trendi.bir diğer tercihiniz de kıyafetlerinizde parlak kumaşlar kullanmak olabilir ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Guys you can button up your shirt to the end and wear a baroque-printed-scarf on it if you want to apply this.you can also use shiny fabrics on your clothing but I don't suggest you that one.

see you tomorrow.

yarın görüşmek üzere.

Hiç yorum yok: