30.8.10

Winter Comes! 4

4-Retro
cnbc-e ekranından aşina olduğumuz 'Mad Men' dizisinin stylingini hiç izleyemen(benim gibi) bir insan bile duymuştur..stilistler 50'lerin zarif,masum aynı zamanda seksi tarzını göz ardı edememiş olmalılar..televizyonu geçelim,bu sezon podyumlarda da 50'ler-60'lar ve hatta 70'lerden izlere rastlamak mümkündü.
you know that serial which's name is 'Mad Men' and I bet you heard about its styling.I think that stylists couldn't ignore 50's elegant,innocent and also glamour style.get over tv,let's talk about catwalk;we can see 50's-60's even 70's impressions everywhere,this season.
Bayanlar;kloş etekler,beli kuşaklı ve diz altında biten elbiseler(mümkünse puanlı),saç bantları,çizgili gömlekler,kısa topuklu ayakkabılar(ki bu sezon çok modalar),eldivenler,daisy dukes dediğimiz çok çok çok mini şortlar,alnı geniş olanlar için kahkül ve son olarak büstiyerler yerinde seçimler olacaktır.
Ladies;circular skirts,belted and under-knee dresses(polka dotteds are better),hairbands,gloves,striped shirts,short-heeled shoes(they're so damn trendy these days),daisy dukes,fringes and -last one- bustiers will be good choices.

Beyler;takım elbiseler,fötr şapkalar,kısa paçalı pantolonlar,papyon ya da kravatlar,traşlı bir yüz ve oxfordlarla hazırsınız!
Guys;suits,fedora hats,low-cut trottered pants,tiebows or ties,shaved-face,oxfords.then you're ready to go!
yarın sezonun favorileriyle Winter Comes! 5 ve bitiş.
Winter Comes! 5 with this seasons favourites tomorrow then finish.

Hiç yorum yok: