26.8.10

Winter Comes! 1

son günlerde herkes kış gelsin diye çıldırıyor ben de 2010/2011 kış sezonuna bir göz atmak istedim.bir arkadaşımın ricası üzerine erkeklere de değinicem bu sefer.
everybody wants winter back these days so I wanted to create a post about Fall-Winter 2010/2011 trends.this time a friend of mine asked me to write about men's too.

1-Maskülen/Masculine
Chloé tasarımlarında her sezon rastladığımız bu trend bana kalırsa uygulama adına çok zevkli.fazla konuşup sizi sıkmak istemediğimden direk uygulamalara geçiyorum.

Bayanlar beli kemerli havuç pantolonlar,yakası kapalı uzun kollu gömlekler,oxford ayakkabılar,postacı çantaları,blazerlar,boyfriend jeanlerle uygulayabilirler.farkedeceğiniz üzere maskülenlik her zaman hayatımıza bir şekilde giriyor.her sezon en az bir tane cazibe ürün bu trende mâl oluyor.

bu trendi beğenenlere bir küçük tavsiye,saç modeliniz erkeksiyse pek yanına yaklaşmayın.zira bir yerden imajı toplayalım derken diğer yerden ipin ucunu kaçırmış olursunuz.sonuçta hiçbir bayan erkek gibi görünmek istemez..
sıra Beylerde onların bu trendi uygulamak için özel bir çaba sarfetmesine kesinlikle gerek yok tabi ama son zamanlarda etrafta türeyen fazla feminen stillerden sonra birkaç açıklama şart.beyler takım elbise giymekten korkmayın..zaten biz kızların hassas noktası o.doğru giyildiği takdirde takım elbisenin yakışmadığı erkek yoktur..
takım elbisenizin kumaşını seçerken daha eğlenceli(ekoseli vs.) olanları tercih edin.içine yelek giyin,ince kravatınızla tamamsınız.hepsi bu.
Ladies first..you know that Chloé use this trend every single show and we love it! I don't want to talk too much so here you are..
you can apply this trend with;your carrot cut pants(w/belts),shirts,oxford shoes or loafers,postman bags,blazers,boyfriend jeans and etc.
but wait a minute.if you have got short hair(like pixie cut) I don't suggest you to try masculine things.nobody wants to be tomboyish,right?

..then Guys.here I go.you know that you don't have to expert a lot of energy on this trend but I see a lot of feminine boys around here these days.so I have got a few things to say..don't afraid to wear suits cause you can be adorable in those even you are ugly if you do it in the right way.you must choose funny patterns(checked ones etc.).you can also wear waistcoats and thin ties.that's all!


arkası yarın.
wait tomorrow to see more.

Hiç yorum yok: