30.8.10

Winter Comes! 5

bu son post.şimdi dün söylediğim gibi sezonun favorilerine ufak ufak değineceğim.
this is the last post of 'Winter Comes!'.now I want to write about this season's favourites as I told you yesterday.
1-Camel Tonları/Camel Shades
ilk sıra tabi ki camel tonlarının.bu sezon hazır giyim firmaları(İpekyol,Koton,Mango vs.) Chloé özentisi koleksiyonlarıyla bu renklerin tahtını sağlamlaştırdı.pelerinler,yüksek bel bol şortlar,bol kesim pantolonlar,trikolar ve geçen sezondan miras kalan nude stilettolar bu tonların en çok kullanıldığı ürünler arasında.first place is camel shades' of course.this season prét-a-porter teams(İpekyol,Koton,Mango vs.) inspired by Chloé designs so camels become favourite colors of F/W.capes,high-waisted loose shorts,loose-cut pants,knitwears and nude stilettos are the best pieces.
2-Hayvan Deseni/Animal Print
seksapalite denince akla ilk gelen leopar deseni olsa gerek.ama bu sezon seksi görünmek için daha fazla seçeneğimiz var.her türlü hayvan deseni ya da onların bilgisayarda oynanmış halleri kıyafetlerinizi süsleyecek.
şifon gömlekler,stilettolar,fularlar,saç bantları,hırkalar vs. hayvan desenlerini güzel taşıyan ürünler.when somebody says sexappeal we mean leopard print.but this season we have a lot of alternatives to be sexy.any kind of animal prints or their abstract versions are going to lace your clothes.
chiffon shirts,stilettos,scarves,hairbands,cardigans etc. can handle this prints.
3-Kırmızı/Red
Givenchy defilesinde gri ve siyahı hareketlendirmesi adına kullanıldılar ama kırmızının çekimine kimse hayır diyemez.Ricardo Tisci(Givenchy's designer) used red to colour up grey-and-black-dominated Givenchy collection but you know nobody can deny red's gravity.
4-Kürk/Fur
Gucci,Michael Kors,Hakaan,Fendi,Alber Elbaz vb. çoğu marka tasarımlarında bu sezon kürk kullandılar.gerçek kürk kullanımına karşıysanız Karl Lagerfeld ve Christopher Bailey sizi düşünmüş..Chanel defilelerinde sahte kürkler,Burberry'de ise koyun kürkü kullanılmış.Gucci,Michael Kors,Hakaan,Fendi,Alber Elbaz and other brands' designers used furs this season but if you ignore using real-furs Karl Lagerfeld and Christopher Bailey thought you.Lagerfeld used fake ones in Chanel designs and Bailey used mochas.

okuduğunuz için teşekkürler.
thank you for reading.

5 yorum:

Sil dedi ki...

oooh winter! <3

newyorkglazer dedi ki...

hell yea!

Mai dedi ki...

nice summary! i'm doing one, some days later i will upload to my blog :)

Modafobik dedi ki...

Camel tonları kesinlikle favorim!

newyorkglazer dedi ki...

oh thank you i'm gonna follow you Mai :)
katılıyorum Modafobik :)